Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szép az ha egy...

Szerintetek szép az ha egy lánynak mű szempillái vannak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes hatása van akkor igen. Én eddig 1 embernél láttam csak ilyet...
2012. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23:15 ..köszi
2012. dec. 28. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert a legtöbb túlzás és így olyan hatást kellt, mintah egy alvós baba lenne az illető.
2012. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet szép, de csak akkor, ha szépen van feltéve és nem túl sűrű/hosszú. A múltkor láttam egyik évfolyamtársamnak olyan brutál szempillái voltak, mintha póklábakat ragasztott volna föl. Mivel sokkal dúsabb és hosszabb volt, mint az eredeti pillái, nagyon feltűnő volt és nem volt esztétikus.


Szerintem a műszempilla akkor lehet szép, ha hosszában hozzá van igazítva a saját pilláinkhoz és csak kicsit dúsabb, mint a saját pillasorunk. :)

2012. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!