Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pécsiek. Hol találok csillámpo...

Pécsiek. Hol találok csillámporos krémet testre?

Figyelt kérdés
régebben ilyenkor tele volt minden csilli-villi mindennel, hajspray, testápoló, stb. Most meg semmi? Még az avonos újságban se látok ilyesmit.. kiment a divatból??
2012. dec. 28. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem pécsi vagyok de én is ezzel a problémával küszködök.Még nyáron bementem a Rossmanba és ott azt mondták, hogy szilveszter környékén biztos lesznek ilyen dolgok.Nekem konkrétan csillámgélre lenne szükségem mindenféle színben de még nem jutottam el odáig, hogy körülnézzek ott.Szerintem ott biztos van.(Legalábbis nagyon remélem!!!)Egyébként csillogó hajsprayt (hajlakkot) árulnak fodrászkellékesbe.Itt nálunk.

Régen még a Müllerbe is árultak ilyen dolgokat egész évbe, nem tudom, hogy ott van a vajon...

Szerintem ez a két lehetőség van.

2012. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

rossmannban néztem karácsony előtt is, tegnap is, de semmi :( Még csillogó szemhéjtust se találtam :/

müllerben megnézem, köszi az ötletet.

2012. dec. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!