Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a különbségek a zselés és...

Mik a különbségek a zselés és a porcelán műköröm között? (az összes lényeges különbség érdekelne! )

Figyelt kérdés

Továbbá, melyik az amivel kevesebb gond van ha már felrakták?Pl akinek sok a házimunkája, annak melyiket ajánljátok,hogy ne kelljen állandóan javíttatni?

Ha nagyon-nagyon rövidet szeretnék, ami mintha nem is műköröm lenne,akkor nem lehet tippet rakni csak építeni a saját körmömet?

Ha nem szeretném, hogy vastag legyen a körmöm,és vékony zselé/porcelán réteget kérek ráá, akkor nem elég tartós?Vagy átlátszik a tip?


2009. aug. 24. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt porcelán, de nekem nem volt jó. Hamarabb letört, mint a zselés. Szóval én ennél maradtam. Meg a porcelán, ha jól emlékszem levegőre köt, tehát a körmösnek eléggé gyorsan és ügyesen kell vele dolgozni, ami nem mindenkinek megy. A tippes körmöt én nem nagyon szeretem, nekem az mindig olyan műnek látszik. Kérdd meg körmöst, hogy építsen rövidet, de kevesebb réteg zselével. Bár így sűrűbben kell járnod, mert ahogy nő lefelé, elképzelhető, hogy törni fog, mert vékony rajta a zseléréteg.
2009. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A porcelán szebb de könnyebben törik. (egyszerű dió darálástól is) a zseléset viszont hamarabb kell újra töltetni. A saját körmöddel viszont kevesebb gond van.Vannak körömerősítők és körömrágás elleni körömlakkok is. A sajátod legalább nem ilyed meg a házimunkától.:)
2009. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!