Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalt körömlakkozók help?

Tapasztalt körömlakkozók help?

Figyelt kérdés

1: ha mjuk 3 réteget kenek fel ugyanabból a lakkból akkor tartósabb, mintha kettőt?


2: ha valamire rá van írva h top coat, akkor az tartósabb az adott márka valamelyik színes lakkjánál, vagy csak jól hangzik, h top coat?


3: van ugye ilyen alap lakk is meg minden. Ha felkenek egy alaplakkot, két réteg színt meg top coat-ot, akkor lesz a legtartósabb???? De az kb 5 óra mire kopogósra szárad, nem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 19. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem lesz tartósabb, mivel egy bizonyos lakkréteg után már képtelen megfelelően megszáradni

2.Elvileg a top coat erősebb lakk, de persze ezt laikusként senki nem tudja megállapítani.

3. Ennyi réteg már nem tud maradéktalanul megszáradni. Használj alapozót és vagy 2 réteg színes lakkot (ha szépen fed, akkor ez is elég, vagy 1 réteg színeset és egy top coat-ot.

2012. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. dec. 19. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:

1: a 3 réteg nem szárad meg rendesen és hamarabb lejön, mert lepattogzik, felválik

3:én általában 2 réteg körömlakkot használok és ami eddig a legjobban bevált az az oriflame körömlakkvédő lakkja. nem kopik a köröm vége se és sokkal fényesebb. így nekem több mint 1 hétig szép tartós a körömfestés

2012. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ha teszünk rá egy fedő réteget az ugyanúgy a 3. réteg nem? Úgy megszárad? Vagy most én nem értek valamit?


Én úgy gondolom, h: színes, még egy színes, mivel egy rétegben nem fednek általában és utána egy fedő lakk. De az ugyanúgy a 3. réteg, v nem?

2012. dec. 19. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy minél több réteg lakkot viszel fel, annál könnyebben lejön. Nekem, ha sok rétegben viszem fel a körömlakkot, általában kb. egybe lejön az egész. :(


Én úgy szoktam csinálni, hogy felviszek egy réteg alaplakkot és egy réteg színt, majd fedőlakk. Ha egy rétegben nem látszik annyira a szín és kell a 2 réteg, akkor nem használok alaplakkot, csak 2 réteg színt és egy réteg fedőlakkot. :)

2012. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
végülis, de úgy már három réteg. De úgy kell csinálni, hogy megvárod amíg jól megszárad az első réteg (abból elég vékonyan) aztán amint kopog jöhet a második réteg amire kicsit többet kell várni. a védőlakk réteget csak azután kend fel miután megbizonyosodtál, hogy a második réteg után is kopog (erre egy fogpiszkáló pont megfelel, én azt használom a picit szélre folyt felesleg gyors eltávolítására)
2012. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!