Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet (Melyik üzletben)...

Hol lehet (Melyik üzletben) legkedvezőbb áron új szemüveghez jutni? ( lent bövebben)

Figyelt kérdés
Most szeretnék új szemüveget venni és halottam különféle akciokrol pl: 2 szemüveg egy áráért , vagy annyi százalék kedvezmény ahány éves vagy ... és erröl szeretnék érdeklődni Köszi a válaszokért előre is L/22
2009. aug. 22. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig az Ofotért-ben veszek, szerintem ott a legolcsóbb.
2009. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az ofotértben most van olyan akció hogy 7000ftba(azt hiszem) kerül lencsével együtt a szemüveg, igaz ezek inkább olyan sztk feelingesek bár most már kezdenek az ilyen szemüvegek divarba jönni
2009. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenféleképp ofotért, én most rendeltem 1 hete, 1-2 hét amíg megcsinálják, egész nyári meló pénzem elment rá, OXYDO szemüveg, sima kerettel, 16 százalék kedvezmény, mert olyan vén vagyok :D:) és így volt 64 ezer forint, lézeres szemvizsgálattal együtt! De most 2500 forintért 2-3 évre lehet rá kötni ilyen biztosítást, amik a következőt tartalmazzák: - ha eltörik a szemüveg, szónélkül kicserélik. - ha karcolódik, ismét szó nélkül csere. - ha elhagyod, a szemüveg árának a feléért újra megveheted. | Szerintem nagyon "korrekt" most az ofotértnél a szemüveg választás, de én mindenképp ezt választanám a te helyedben is, de azért persze nézz körül!
2009. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!