Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 7es a fülem. Az még vissza...

7es a fülem. Az még vissza megy magától? Mert van ahol azt olvastam hogy 10ig visszamegy, most meg h 6ig. és ha nem varratáson kívül mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
na meg ha 1évig akkor a fülem akkor is visszamegy ?
2012. nov. 30. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán összemegy.
2012. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyénfüggő. Ismerek olyat akinek a fülbevaló lyuk sem forrt össze pedig már évek óta nem hord fülbevalót
2012. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már egy 5mm-es lyuk is megmarad, nem hogy egy 7es, különben is mi forrna össze amikor már be heggedt a lyuk? Max összehúzódik, de egy súlyosabb fülbevalótól újra elkezd majd tágulni

20/F

2012. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 7es volt kb fél évig, aztán majdnem két évvel ezelőtt kivettem. Azóta se nőtt össze teljesen, tehát a fülbevaló hátulját még mindig át tudom rajta húzni.
2012. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. dec. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!