Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek fémallergiája van...

Akinek fémallergiája van milyen piercinget rakathat be magának? Vagy az orvosi fém is jó?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi fém jó illetve vannak antialergén fémek is.+Ezüst vagy arany.
2009. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem ki ne hagyjatok hé.:D


még jó a titán is.

2009. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
műanyagot, vagy szilikon szárút pl
2009. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, h a hátulját lekenem átlátszó körömlakkal! Bár nekem nagyon enyhe a fémallergiám a lyuknál (köldök) nem történik semmi, csak az alsó résznél ami lelóg!
2009. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se az aranyat sem az ezüstöt nem bírtam soha a fülemben. Viszont nagyon szerettem volna nyelv piercinget, de féltem,hogy allergiás leszek rá. A piercinges azt mondta, hogy nagyon-nagyon ritka az,aki allergiás az orvosi acélra. De ha mégis,akkor van bőrbarát műanyag,amit elvileg mindenki bír. Megcsináltattam orvosi fémből, és szerencsére bírom. Semmi baj nem volt vele. Szerintem te is bírnád.

21/L

2009. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bio száras ékszereket

Itt minden fajtánál van külön fémérzékenyeknek kategória:

[link]

2009. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bio száras... atya világ! Sima orvosi fém, nem véletlenül ez a neve. Nekem is fém alergiám van, de csak a bizsut nem bírom, arany, ezüst, orvosifém minden jöhet!:)
2009. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az "orvosi fém" is fém és nincs ráírva hogy az pont milyen ötvözet. Sebészeti acélból is van rengeteg féle. Másrészt nem mindenki ugyanarra érzékeny. Mellesleg honnan tudod hogy amit vettél az valóban sebészeti acél? nincs benne próba. Sok embernek ezek a bio ékszerek jelentik a megoldást...
2009. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hm jó jó..de valakit az ezüst is kiüt! pl engem...azt sem bírom hosszú távon..szóval szerintem azért járj utána. a másik kérdés ami itt felmerülhet ... a tetkó. pl. mert osk festékben van fémrészecske :S na de ez egy más téma :) és nem is értek hozzá csak eszembe jutott. szóval járj utána , mert valakinek az ezüst arany, sőt az orvosi fém is betesz!!
2010. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!