Mi a különbség?

Figyelt kérdés
a Black xs és a black xs l'exces között (férfi) melyiket éri meg jobban meg venni ??

2012. nov. 21. 15:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod értelmezni a kérdést az nem az én hibám... a Másik meg ha szerinted segít hogy be linkeled a parfümnek a képét akkor gratulálok hozzá te biztos az alapján veszel. Másik meg gyorsan írok jó hogy van benne hiba de szerintem nem ez a lényeg úgy is névtelen az egész a kérdést így is meg lehet érteni ha nem tudsz válaszolni rá akkor nem kell beszólni mivel névtelen az egész semmi értelme.
2012. nov. 25. 11:40
 12/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt beszólnál én is észre vettem hogy van hiba amit az előbb írtam de most nem fogom javítgatni.
2012. nov. 25. 11:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tűnt fel neked,hogy nem 1 ember szólt csak be... de nyugodtan kend ránk az egészet.
2012. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló cinikus volt és vicces akart lenni de még el is b.szta mert nőit linkelt.

A többi válaszoló meg hülye és a doboz alapján ítélik meg a parfümöt.Mármint abból,hogy az első kommentet segítségnek gondolták abból ez jön le.

2013. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló pedig nem véletlenül "büszkélkedhet" 39%-al.Te is biztos sokat segítettél neki,azzal,hogy lehordtál minket.Talán most ugyan ezt csinálnom,de hát ez van. :) Első voltam.
2013. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!