Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet ilyet csinálni?

Hogy lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Elméletben nagyjából meg van,de sehogy se sikerül ilyenre,vagy max egy-két perc és belül lekopik a szemem sarkánál


2012. nov. 17. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, így ránézésre ennyi:


Kell hozzá: fekete tus | fekete, fehér és lila szemceruza, speciális szemceruza-maszatoló szivacs | ezüst, fekete, fehér szemhéjpúder | hosszító szempillaspirál (például: Rimmel Lash Acceleator - nekem ilyen van, nagyon szépen hosszít)

2012. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem ilyenre csak a profik tudják megcsinálni, profi cuccokból. Én is próbálkoztam itthon ilyenekkel, de a végére egy teljesen más smink lett belőle, de azzal is megelégedtem :)
2012. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen én is neki álltam olyan eszközökkel amit az első írt, de még csak nem is hasonlított. :D
2012. nov. 17. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig ez tuti szemtus. én is csináltam már ilyenre párszor a szemem, nekem nem kopott le és még csak profi se vagyok... vagy rossz a tus amit használtál, vagy ha sokat könnyezik a szemed, izzadsz (nyáron mondjuk) akkor talán az az oka hogy kopik
2012. nov. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!