Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz-e, hogy a szemhéjtus...

Igaz-e, hogy a szemhéjtus csak 3-6 hónapig jó miután kinyitottuk először?

Figyelt kérdés
Egy házi praktikás oldalon olvastam... Mennyi igazságtartalma van? Akik rendszeresen használják bizonyára tudják, kérem segítsenek
2009. aug. 14. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem, mert nekem már kb tavaly június óta van Aden tusom (szóval nem valami nemtudommilyen drága), amit minden nap használok azóta is és nem vettem volna észre hogy "elromlott". (Amúgy én is csodálkozok, hogy még midnig nem fogyott el :))
2009. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémre az van ráírva, hogy felbontás után 6 hónapig jó, bár szerintem semmi bajod nem lesz tőle, ha tovább használod.
2009. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tus hátulján valahogy van egy kis ,,doboz,,rajzolva felnyitott tetejű és abba bele van írva pl: 6M,12M, vagy nemtudomén, az 6hónap,12hónap!!!Tovább nem ajánlatos használni, mert a kozmetikai termékeknek is lejár a szavatosságuk, úgy mint az élelmiszernek,és több kárt tehetnek a bőrödön mint hasznot!
2009. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én még tussal nem próbálkoztam, eddig nemigen festettem magam, ha mégis akkor kontúrceruza volt, és kíváncsiságból kérdeztem :) Köszi
2009. aug. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!