Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnál egy jó szájfényt ajánlani?

Tudnál egy jó szájfényt ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan szájfényt szeretnék ami természetes hatású és nem ragad, nem áll össze fehér csíkká az ajkakon.
2012. nov. 8. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbb árkategória akkor az Essence-long lasting szájfényei jók, illetve a Catrice szájfények is.

Drágább árkategóriában, nagyon jók például a Clarins hidratálós szájfényei.

2012. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pánczél ***** válasza:
0%

én tudok egy nagyon olcsó szájfényt sazinte iingyen van ja ingyen van mondhatjuk

aza spermaaaaaaaaaaaa

2012. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbb szájfényt szeretnél, akkor javaslom az essence, vagy miss sporty szájfényeket, ha hajlandó vagy többet fizetni érte, akkor Rimmel...:)

Az én személyes kedvencem a Rimmel stay glossy...egyszerűen tökéletes! :) (leárazáson vettem 700Ft-ért, de asszem 1800Ft körül van akció nélkül)

2012. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát Essence szájfényem van, ecsetes fajta és én ragadósnak érzem, de lehet, hogy csak én vagyok béna, bár nem hinném, hogy a felkenést el lehet rontani : )

2012. nov. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!