Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fájhat ez a tetkó? Mennyibe...

Fájhat ez a tetkó? Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megtetszett ez a tetkó és ilyet szeretnék:) Amúgy ez egy violinkulcs:) Mennyibe kerülne ha megcsináltatnám? Egyáltalán megcsinálnák-e nekem ha a szüleim beleegyeznek?

(15/L)


2009. aug. 12. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem tom mennyibe kerül,de nagyon kicsi nincs ideje fájni,hamar megcsinálja.

Nekem oldalt a lábszáramon lesznek fekete csillagok (kicsi)

olyan szépek a csillagok :D

2009. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%

Az a kis vmi?:D Mer akk egy olyan 5000 max :D Hát a fájfalomrol meg annyit h a tetkónál egy tűvel préselik be a bőröd alá a tintát szal nem kellemes de midnenki aztmondja akit ismerek és van neki h nem fáj anynira szörnyen :D.

15/F

2009. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Elviselhető a fájdalom. Nem nagy a tetkó, hamar kész is lenne. De 15 évesen tetoválás? Biztos megcsinálják, ha a szüleid beleegyeznek, mert nekik ez a dolguk. Az árakkal viszont nem vagyok tisztában, mert nekem ismerős csinálta, így nem volt drága, annak ellenére, hogy viszonylag nagy tetkóm van. De szerintem olyan 10ezer lehet, mert nem sok festék kell hozzá és kicsi is, nincs vele sok munka.
2009. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Énúgy tudom,hogy 18 év alatt nem csinálnak tetkót,legalábbis az egyik tetováló ismerős nem csinálja...Egyébként a tetoválás "fájdalma" mindenkinél más.Van akinek nagyon fáj,van akinek alig..de minden tetoválás kellemetlen(egy kicsit fáj).nem mindegy az sem,hogy amikor odamész milyen állapotban vagy..Ha vidám,kiegyensúlyozott vagy,nem vagy éhes,szomjas akkor könnyebben elviseled mint fordítva..A másik,hogy (a képen én nem látom magát a tetkót olyan kicsike),de ne azért akarj tetoválást ,mert (jól néz ki,és a színésznőnek is olyan van) mert az örökre a testeden marad...legyen számodra jelentése,értelme,fejezzen ki valamit,mert később megbánhatod nagyon..Nem beszélve arról,hogy elég kiábrándító a tucat tetoválás.Képzeld el ha mész a strandon és minden 5-dik embernek ugyanaz a tetkója.bbbrrrr...(mi nők már azon ki akadunk ha több nő ugyanazt a ruhát viseli egy helyen nem igaz??
2009. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

14:02 Igen igazad van!:)

De ennek lenne is jelentése mivel a legjobb bnőm és én általános suliba mindig felléptünk farsangon(énekeltünk,táncoltunk) és az utolsó évben megfogadtuk hogy örökre bnők leszünk ezért kitaláltuk hogy mi lenne ha csináltatnánk egy kicsike tetoválást és az örökre megmarad! Én megtaláltam ezt és neki is tetszik és ráadásul ez a violinkulcs emlékeztetne a régmúlt időkre stb...:)

2009. aug. 12. 16:01
 6/9 A kérdező kommentje:

13:59-nek!

te amúgy hány éves vagy?:D A szüleid neked megengedik a csillagokat?:) Amúgy láttam már olyat és nagyon dizájnos:D

2009. aug. 12. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A tetoválás ott fáj a legjobban, ahol vékony a bőr. Pl. a felkarod belső felén. A háton sztem annyira nem fáj. Nekem a derekamon van és simán ki lehet bírni. Persze ahogy már előttem is írták, mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Nekem a gerincem végénél fájt a legjobban. Én is ismerőssel csináltattam anno, ezért én is "olcsón" kaptam meg. 16 évesen készíttettem, most 23 vagyok. De sztem várj még a tetoválással, mert egyrészt nőni fogsz még, nyúlhat a bőröd. Egy picit nekem is deformálódott azóta, ezért kénytelen voltam javíttatni. A másik meg az,hogy az egy dolog, hogy most nagyon jó barátnők vagytok, de sosem tudni mit hoz a sors.
2009. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legelső válaszoló vagyok :D 16 éves csaj vagyok,és anyám is rám akarja beszélni a tetkót,mert mindig azt kérdezi mikor megyünk!

Amúgy azért szeretném a tetkót,mert a karrier álmaimat jelentené.És arra hogy sose adjam fel!^^

2009. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia:D hát az nagyon pici tetkó fájni fog mert nem mondom hogy nem de simán kibírod nekem a hasam alatt ball oldalt van egy dupla csillag meg az egész lábfejemen. kb olyan 2000 lehet az a pici tetkó:)
2009. aug. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!