Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik táska (szín) a legpassz...

Melyik táska (szín) a legpasszosabb a ruháimhoz?

Figyelt kérdés

Kabátjaim: bézs, mályva, fekete

nadrágok: világoskék, indigókék, fekete

pulóverek: szürke(sötét, világos a legtöbb ilyen), fehér, barna(világos), és 1 fekete.

nagyon egyszerűek, semmi csicsa, maximum csíkos, vagy van rajta 1-1 minta, de nem feltűnő.

Nem tudom eldönteni, melyik szín passzolna legjobban a ruháimhoz.

Most vettem magamnak egy kockás inget(piros, világosbarna, fehér), és egy kék-piros norvég mintás felsőt.

Cipőim: főként világos barna, vagy tört fehér cipőim vannak, nyáron is szeretném a táskát hordani.

Nyáron sok a fehér, világos barna, barack szín és a kék.

A mostani téli bakancsom világos barna - de nem az a nagyon bézs, annál sötétebb. És főként olyan táskát keresek ami jobban passzol ehhez.


Kb ilyen a stílusom és a ruháim:

[link]


a táska:

[link]


ott van 3 kocka, különböző színűek, rá kell kattintani és akkor megváltozik a táska színe.


Köszönöm a segítséget előre is


2012. okt. 26. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a bézs lenne a megfelelő, mert sok bézs színű cuccod van. És említetted, hogy van kék cuccod is meg piros-kék pulcsid is van, amihez már nem illene az a zöldes színű táska. Amúgy az is nagyon szép (főleg a színe), de ez a szín már nem illene a piros-kék pulcsihoz, sem a kékhez. Inkább legyen a bézs! Úgy gondolom ez a te színed.
2012. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a barna árnyalataiból válogatnék. A bézs telitalálat lehet, mert hideg és meleg színekkel is hordható. Lehet sportos és elegáns is. Jól kihasználható, szép szín.
2012. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!