Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet, ezt a sminket...

Hogy lehet, ezt a sminket megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link] Ezt szeretném megcsinálni magamnak, = kivéve azt az ezüstös csíkot)

Hogy tudom megcsinálni?


2009. aug. 9. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
fekete szemceruzával vagyy szemhéjtussal kihúzod a szemed fent-lent aztán fekete szemhéjfestéket teszel a szemhéjadra és egy fülpiszkálóval kisatírozod ahogy a képen van.
2009. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyi ezt a képet sz eleusziszról szedted ez egy sminkes blogja, azért vannak benne sminkes képek mert a sminkek elkészítését írja le...írd be a google-be hogy " eleuszisz női misztériumok " és megkapod a blogot én ebből tanultam meg sminkelni, nagoyn hasznos :)
2009. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg az első válaszoló kicsit hiányosan írta le, ezen még van csokoládébarna is illetve kívül a szemöldök alatt még rózsaszínes barna...vagyis kakaóval összekevert tejberizs barna xD
2009. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 9. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg is találtam melyik oldalon van, emrt elég sok minden van ott:

[link]

2009. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!