Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bal vagy jobb fülelmbe tegyem...

Bal vagy jobb fülelmbe tegyem a fülbevalóm?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és jobbkezes. vagy ez teljesen mindegy?
2009. aug. 9. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is jobbkezes vagyok, bár ez irreleváns. A bal fülemben volt a fülbevaló, de egy év után kiszedtem, mert meguntam.
2009. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a bal fulemben volt.
2009. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ne legyen fülbevalód. olyan csúnya fiúknál.

14L

2009. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bal
2009. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Most halál komolyan nehogy a jobb füledbe rakasd mert az kicsit másra emlékezteti az embereket! Ez halál komoly! Ha csak egyet akarsz mindig a jobba kell rakni!
2009. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elmész a k*rva anyádba te irigy kis g*ci. apádat szivasd.
2009. aug. 9. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
A '70es évektől a '90es évek közepéig a meleg pasik hordták csak a jobb fülükbe a fülbevalót, de ez manapság már egyáltalán nincs így, sőt, a legtöbb srácnak a jobb fülébe látok ékszert, úgyhogy szerintek tökmindegy, ahol jobban tetszik;)
2009. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Na a fattopó anyádat ugye megmondtam te kis fülbevalós ki köcsög. Miért nem anyádtól kérdezed meg,hogy melyikbe rakd te kis ratyi.
2009. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Húzogassad még szerintem is! Fülbevaló ki ez te! Jézusom ezért van ennyi homoszexuális fülbevalós ringyó! Kis csillag nézzed még a cartoon network-ot szerintem! Ne azon gondolkodj,hogy lehetnél ratyikutya :)
2009. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
anyád nem nevelt meg te kis 15 éves ..aszfej! Leszek én az anyád csak szólj! Jól pofán....lak mert valszínű ő nem tette meg és ezért lettél buzeráns. Nézzed a meséket inkább meg igyad a tejcsit!
2009. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!