Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyesmi órákat hol lehet...

Ilyesmi órákat hol lehet kapni? *-*

Figyelt kérdés

ebayen lehet rendelni? Vagy vemlyik pesti boltban? Nagyon tetszenek, nektek? Hasonlóakat keresek, csak nem tudom hogy milyen néven kéne.. egy fbkos külföldi fashionos oldalon találtam de az nem shop csak képek kitéve, és nem volt oda írva hogy ez milyen..köszi a segítséget:)

[link]


2012. okt. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt láttam már képen én is :) Ebay-en eddig csak Eiffel-es órákat nézegettem, de ha jól emlékszem, akkor Facebook-on ott volt a kép mellett a márkanév is. Hogy az mi volt, az nem ugrik be. A helyedben azért nézelődnék Ebay-en, van ott is rengeteg, mindenféle óra.
2012. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. okt. 16. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Az mondjuk teljesen mellékes, hogy a képen ott van az oldal címe :) [link]
2012. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is nagyon tetszenek, egyediek :D
2012. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oh mekkora hülye vagyok tényleg:$ de nekem ebay lenne jó, vagy vmi bolt, csak ebayen kívül más online nem jó.. de ezek elég drágák is:S
2012. okt. 16. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó itt? Ugyanolyan módon lehet megvenni itt is, mint Ebayen. Amúgy Ebayen nem találok :S biztos van, de a kereső nem ad ki semmit. Ja és az official oldalon már csak azért is lehet jobb, mert 100%, hogy megérkezik és ingyen van a szállítás :) Ja és ami az árakat illeti: a ilyen egyedi és viszonylag jó minőségű órák bizony sajnos ennyibe kerülnek :S
2012. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!