Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok szép ez az óra?

Mit gondoltok szép ez az óra?

Figyelt kérdés

sziasztok:) régóta szeretnék karórát , szerintem szép de kíváncsi vagyok másik véleményére ahogy nézem kb 7 ezer ft lehet mit gondoltok megéri? kb mindenkinek ilyen gumis szeű órája van sztem ezek nem szépek: [link]


na de itt van amit kinéztem magamnak:

[link]


ha lejjebb tekertek más színekben is van esetleg megmondhatjátok hogy nektek melyik színben tetszik:)

17L


2012. okt. 14. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, csajos!

A gumi szerűek nekem sem tetszenek.

Ennek van stílusa.

2012. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi csak jólesik a megerősítés:DD:)
2012. okt. 14. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik. A rózsaszínt mondjuk nem szeretem, de pl. a fehéret simán elfogadnám. A gumisak nekem sem tetszenek.
2012. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rólam el lehet mondani hogy óra mániás vagyok. Rengeteg órám van(olyan 50-80 darab) mindig veszek mert oda vagyok értük.

A lila óra (nekem is van hasonló) nem gumis, hanem kényelmes szilikonos övvel van. Amit linkeltél az nekem csak azért nem tetszik mert erősen piaci (olcsó kínai) látszata van.. Nekem is sok olcsó órám van, szóval nem mindig a márkára megyek.. Voltaképpen nem csúnya, viselhető, de nekem személy szerint nem jön be. (de ugye nem az én ízlésem számít)

Ha tetszik akkor vedd meg. Hidd el nekem, hogy nekem is vannak olyan óráim amire mások mondták hogy nem szép óra..

2012. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
húú az jó sok oO oké köszi a véleményeket ^^
2012. okt. 14. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
hát, nekem nem igazán tetszik. tényleg elég gagyi beütése van, és szerintem eléggé kislányos is egy 17 éves lányhoz, de ahogy érzed. egyébként én a too late és ice watch órákért sem vagyok oda.
2012. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy én is 17 vagyok :)
2012. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod:) szóval a rózsaszínre mondod hogy komolytalan? szerintem nem, de hát ízlések és pofonok! igen amiket mondtál azok tömeg órák nekem nem tetszenek ezek a szilikonos-gumis órák!
2012. okt. 14. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, nem a színére gondoltam, hanem úgy az egész órára. de ha neked tetszik, akkor az a lényeg, és nem mások véleméyne. :)
2012. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jah értem köszi:)
2012. okt. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!