Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok Kicsi köves, orvosi...

Hol tudok Kicsi köves, orvosi fémből orrpiercinget venni és cseréltetni?

Figyelt kérdés

Veszprém vagy környékén tudna nekem segíteni,hogy hol tudnám megoldani?

Eddig kanyaros piercingem volt a mivel átszúrták.

Amióta a kislányom felfedezte azzal játszik és kipiszkálta belőle a követ(így elég csúnya :S )

Kicserélni nem merem hátha nem tudom visszarakni a másikat. :(

Tatoo szalonba pedig csak lövéssel adnak el és tesznek be piercinget. :(

Köszi a segítséget.


2009. aug. 6. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
cseréltetni?! azt nemtudod. te magad kicseréled. hidd el befogod tudni rakni. Amugy szentem ékszerüzletekben próbálkozz. :)
2009. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod.

Nagyon félek,mert a barátnőm sem tudta visszarakni magának :(((( és lehet,hogy én sem tudom majd.

Neked is van orrpiercinged?Te cserélted már ki magadnak?

Hogyan forgassam be?

2009. aug. 6. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:

ja és ajánlod az egyenes golyó végű orrpiercinget?

Nem fog kiesni?

2009. aug. 6. 20:33
 4/5 anonim válasza:
basszus nekem meg be van gyulladva és nm tom mit csin vele...:S 4 napja van bent...sztetek mikor cseréljem ki?? hogy most kivegyem az kizárt mert fáj!!!
2009. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Kenegesd gyógyszertári alkohollal és fogasd napjában többször.

Körömvirág kenőcs(gyulladáscsökkentő és hámosító) vagy betadin(fertőtlenítő) is jó rá.

Ha nem javul 1-2 nap múlva akkor menj be ahol csinálták és orvoshoz is feltétlenül nehogy haj legyen.

2009. aug. 7. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!