Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszik nektek ez a tetkó?

Tetszik nektek ez a tetkó?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem nagyon szép és igényes munka.



2012. okt. 13. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem szép, nem rossz, de tucat, semmi jelentése nincs, így eltörpül az én szememben
2012. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
74%
Ennyi erővel szinte minden tetoválásra mondható ,hogy ,,tömeg,, a nonfiguratív, a koponyás, a pillangós, a rózsás, a japán...stb. Nekem is van néhány tetoválásom és ezen hozzászólások alapján mind ,,tömeg,, tetoválás lenne..... Én azt mondom, hogy ha tetováltatsz azt ne divatból csináltasd hanem legyen számodra valamilyen jelentése,oka nekem is mind ezen alapul, én elvittem egy alap mintát a tetoválóhoz elmondtam az elképzelésem, ő átalakította, ezért egyedi lett mégha ,,tömeg,, minta is van benne.... Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)
2012. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az őszinte és normális választ ! :)
2012. okt. 17. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!