Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű körömlakkot...

Milyen színű körömlakkot részesíted előnyben?

Figyelt kérdés

és milyen színű körömlakk illik egy halvány bőrű lányhoz?

16, lány



2012. okt. 13. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

mindegy milyen, csak ne fekete, az az egyetlen amit gyűlölök:D

amúgy piros, babarózsaszín

2012. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy feltűnő akarsz lenni, vagy csak azt akarod hogy festve legyen, de ne nagyon lehessen látni. Nekem a rózsaszín, a fekete, a lila, a kék, a piros tetszik.

21/F

2012. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálam ez évszakonként változik.

télen például imádom a fekete körömlakkot, de nyáron eszem ágában nem lenne olyanra festetni a körmeimet. nyáron pedig szeretem az élénkebb színeket, mint például a pink, de azt pedig télen nem viselném soha. :) egyedül a pirosat szeretem minden évszakban. :)

2012. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a halványakat szeretem, barack, nude, barnás árnyalatok. A "legextrémebb" a piros volt, de arról már leszoktam :D
2012. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lilák a kedvenceim. Sötét, világos, matt, fényes, csillámos, tök mindegy, amíg lila. :D

Emellett szeretem még a nude és pasztelles lakkokat, de ha épp olyan kedvem simán felkenek vöröset vagy sötétkéket is. Nekem nagyon világos a bőröm, de szerintem minden megy hozzá.

23/L

2012. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

én szeretem a lilát, feketét, rózsaszín, vöröset, vérnarancs színűt :D

nálam teljesen mind1 az évszak, mindig olyanra festem amilyen a kedvem, vagy amihez kedvem van :D

2012. okt. 14. 11:32
 7/8 anonim válasza:
világoslila, sötétlila, piros, kék, rózsaszín, mindegyikből az élénket, és minden rikító és élénk színt
2012. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én speciel a feketét szeretem, mert minden ruhához megy, és lehet elegáns, színházba illő, de egy rock koncerten is megállja a helyét. :D néha persze csinálom úgy, hogy felemás, pl pink-fekete, vagy zöld-fekete, vagy esetleg egyik kezem fekete, a másik meg fehér, bár a fehéret nagyon nehéz szépen kenni.. 14/L
2012. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!