Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki ismeri ezt a spirált?

Ki ismeri ezt a spirált?

Figyelt kérdés
Lovely Curling Pump Up.Akárhogy néztem őket,a kefén nem láttam festéket..Vagy én vagyok laikus,vagy tényleg mind a 3 db a polcon üres volt?
2012. okt. 13. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig elég jó spirál. :) ilyen volt nővéremnek és szépek lettek tőle a pillái.
2012. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó spirál, szép pillákat csinál és tartós is, viszont iszonyatosan csípi és irritálja a szememet. Krémmánián is utána nézhetsz, mások is panaszkodtak erre. Kár érte, mert nagyon jó spirál lehetne, árban is és értékben is.
2012. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 is van belőle, nincs velük gond. Az árához képest nagyon-nagyon jó spirál. Szerencsére nekem nem irritálja a szemem, nálam az Avonnal voltak csak ilyen gondok eddig. Az nem tudom hogy lehet, hogy nem láttál festéket a kefén. Rejtély. :D
2012. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz? Egy hete vettem ilyet a Rossmanban, akciósan, 500 forintért, mert jókat hallottam róla. Nem egy überatomműszempillahatás lesz tőle, de szerintem teljesen rendben van, az árához képest pedig pláne. Szépen szétszedi a pillákat, a festékfelvitel pont jó, kicsit hosszít is, úgyh én megveszem következőnek is ha kifogy:)Könnyen lemosható, nem nehezíti el a pillákat, még 3 rétegben sem.

2012. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!