Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D műszempillát úgy tudom...

3D műszempillát úgy tudom lehet tölteni. De akkor ezt most hogy?

Figyelt kérdés
Szeretném felrakatni, ugyanis utálom, hogy nincsen pillám, ami van az is szőke és láthatatlan. Ebből adódik a kérdés. Kozmetikus azt mondta ad egy időpontot, de előtte pár nappal is menjek el hozzá, mert befesti a sajátomat, azt mondta ez fontos és nem lehet közvetlen szempilla rakás előtt festeni. De akkor töltéskor hogy fogja csinálni? Ugye ez szálanként esik ki, és ha sok kiesett akkor feltöltik, de nem értem, hogyan fogja így majd később befesteni a saját szempillámat.

2012. okt. 13. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
a szőke pillán akár 2 honapig is látványos a festék, igy elég lesz csak az első elött. és igaza van hogy tényleg kell pár nap a 2 művelet között. A festés azért is kell h. jobban lássa a szálakat amihez ragasztja majd.
2012. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez stimm, kivéve, hogy a festék 3 hét alatt teljesen lekopik róla. De töltés előtt hogyan fogja festeni?
2012. okt. 13. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem fogja szerintem.
2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!