Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szegeden hol tudok smink...

Szegeden hol tudok smink ecseteket venni?

Figyelt kérdés

Inkább készletben szeretnék venni.

Ami szeretném hogy benne legyen: púder ecset, pirosító ecset,alapozó ecset ,tus ecset minimum 2 szemhéjpúder ecset és egy korrektor ecset.

Rossmanban láttam ecseteket, de ott csak egyenként lehetett őket megvenni.Kb olyan 15.000 Ft ig szeretnék elmenni. (Vagy hogyha drogériákban venném akkor azok milyen minőségűek? Tapasztalatok?)

Előre is köszönöm.



2012. okt. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebayen rendelhetnél, én onnan szereztem be 24 darabosat 2000 ft körüli áron. És teljesen jók. De van drágábban valamivel eredeti márkás szett is. Jobban megéri mint boltban venni.
2012. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát szettben annyira nem tudom hol lehetne,de 15ezerből lehet hogy ki is jön ha egyesével veszed is a drogériákból (rossman,dm,müller)

én egy púder escetet vettem és jó tapasztalatom van vele,én dm-ben vettem még februárban,puha szőrből készültet,még mindig teljeesen jó

2012. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egy ecsetkészletet rendeltem már netről , 20 munkanap elvileg a kiszállítási idő.4 hónapot vártam rá, és nem jött meg. Úgy hogy inkább üzletben szeretném megvenni. :)
2012. okt. 13. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen oldalon vetted?
2014. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!