Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Berozsdásodott bizsu gyűrű....

Berozsdásodott bizsu gyűrű. Visszaveszik?

Figyelt kérdés

Hétfőn vettem a Claire's-ben egy gyűrűt..1590ft-ért Csütörtökön vettem észre h rozsdásodik..

Megvan a blokkja. Ha visszaviszem, kötelesek visszaadni a pénzt? Vagy kicserélni a gyűrűt???



#rozsdás gyűrű
2012. okt. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétlem, bár elvileg 3 napon belül cserélik. Egy próbát megér szerintem. De az nem rozsda, hanem lejött a nikkel burkolat róla és alatta asszem réz van.


Egy tipp: bizsu gyűrűt ne nagyon engedj nedvesség közelébe, ne moss benne kezet, mert nedvesség hatására ilyenné válik. Én egy réteg színtelen körömlakkal szoktam bekenni hordás előtt, úgy jóval tovább marad szép.

2012. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké:) köszönöm
2012. okt. 7. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem a claire's-ben egy órát, ennek a blokkjára az van írva, hogy 28 napig visszaveszik az eredeti bizonylattal, úgyhogy szerintem a gyűrűt is visszaveszik:)
2012. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés akkor mindenképp megpróbálom :) És amúgy szerintetek csak ott veszik vissza ahol vettem? Tehát én a Kökiben vettem, viszont holnap megyek az Arénába... ott is visszaveszik?
2012. okt. 8. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!