Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink alapkészlet? (több lent)

Smink alapkészlet? (több lent)

Figyelt kérdés

szeretném kicsit rendbe hozni sminkkészletem...

venni szeretnék egy sminkecsetkészletet, pirosítót, nude (kicsit barackos) színű rúzst, fekete;szürke (nem csillogós) szemhéjpúdert, rózsaszínes-barackos-barnás szemhájpúder palettát és egy tust(vagy tús-nak írják?)

egszóval eléggé sokmindent, de nem állok valami jól anyagilag, szerintetek ezeket hol tudom legolcsóbban megvenni, úgy hogy nem a legrosszabbat veszem, talán online?

köszi mindenkinek aki segít:)


2012. okt. 6. 19:02
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és még ilyen világos mentaszínű szemhéjpúdert és körömlakkot.. meg barackszínű-korallos színű körömlakkokat:)
2012. okt. 6. 19:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Rossmannban az Essencee és a NYC termékei elég jó árban vannak és a minőségük is elég jó
2012. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem lorás sminkecset készletem van, 700 Ft körül vettem. Van benne egy szájecset, egy lapos szemhéjpúderecset, egy szivacsos szemhéjpúder ecset, egy szemöldök és szempillafésű egyben és egy pirosító ecset. Már egy éve használom őket és még mindig nagyon jó állapotban vannak, persze vigyázok rájuk és rendszeresen tisztítom őket. Szerintem ez elég korrekt csomag, ezenkívül egy púderecsetet és egy zselés tushoz való ecsetet vettem. Ezt a lorás csomagot tudom ajánlani, én eurós boltban vettem.


Az essence szemhéjpúderek nekem beváltak, nem túl drága, alappal nagyon jó, tartós és általában szépek a színei is. Tust is essence-t használok, a zseléset, nekem nagyon bevált. Nagyon könnyű vele dolgozni és egész nap a helyén marad. A hozzávaló ecsettel kb. 1300-1500Ft körül meg tudod venni és nagyon sokáig elég!


Fekete, szürke palettát és körömlakkot nem tudok ajánlani, mert ilyeneket ritkán használok.

2012. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a kifutó termékek jó levannak árazva ha szerencséd van 200-300 forintokért megveheted.
2012. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké nagyon szépen köszönöm nektek:)
2012. okt. 6. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Essence gyárt nagyon jó tust, kb 800 Ft, kis tégelyes, de ahhoz kell venned egy ecsetet is. Az én egyik kedvenc természetes (nem alapozó-szerű) rúzsom Rimmel 070-es árnyalat, 1000 Ft. Nagyon jó szemhéjpúderei vannak az Avonnak,viszonylag olcsón. Amúgy igen, az Essence, Catrice, Rimmel, Miss Sporty egész jó minőségűek, az NYC szerintem ezekhez képest rosszabb, a körömlakkjaikat leszámítva, azok jók.
2012. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!