Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rozsolinszky Ildikóról vélemén...

Rozsolinszky Ildikóról vélemények?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki nála tetováltatott? Amit eddig utána néztem, profinak tűnik, de minél több véleményre kíváncsi vagyok, úgy gondolom, hogy ha az ember tetováltat, akkor csak a legprofibbal elégedjen meg. Árban nagyjából milyen, Nektek mit csinált, mennyiért?
2012. okt. 5. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek senkit, aki nála csináltatta, így lehet, hogy haszontalan a válaszom, de nekem jópár ismerősöm visel tetoválást, van aki egészen nagyokat és azokhoz képest az övéi nagyon gyenge minőségűnek, stílustalannak, és átlagosan trendinek tűnnek, ahogy megnéztem most neten a tetoválásait. Én biztosan nem csináltatnék vele, de ez csak egy magánvélemény, ha neked tetszik amit csinál, azt is elfogadom...
2012. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pénteken tervezek nála csináltatni, egy egyszerű,fekete mintát. Szóval engem is érdekelnek a vélemények!!!
2012. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben beszéltem vele, és elment tőle a kedvem, mert abortuszpárti.(Mellékesen megkértem, hogy írjon alá egy petíciót.) Az abortuszt gyilkosságnak tartom, és mivel a tetoválás azt is jelképezi, aki csinálta, rá is emlékezet, nem szeretném, ha olyan csinálná, aki támogatja...
2012. okt. 7. 20:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval, ha már itt tartunk, nem ismer valaki másik női tetoválót?
2012. okt. 7. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem írnék alá egy olyan petíciót, ami az abortuszt kizárja, pedig nem vagyok abortuszpárti.

Amúgy pedig mi ez a nemi diszkrimináció, hogy nő csinálja és még petíciót is írjon alá és cak akkor? A tetoválás jó esetben nem a tetoválóra emlékeztet, hanem van valami jelentése is, amiért megcsináltatod és amiért pont azt csináltatod meg. Különben semmi értelme. A tetováló személye, ideológiai meggyőződése itt nem fontos, csak az, hogy szépen dolgozzon. Inkább ne menj bele senkivel ideológiai/politikai/vallási vitákba olyanokkal, akiket nem is ismersz és nem is kell ismerned...

2012. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"A tetoválás jó esetben nem a tetoválóra emlékeztet, hanem van valami jelentése is, amiért megcsináltatod és amiért pont azt csináltatod meg. Különben semmi értelme. A tetováló személye, ideológiai meggyőződése itt nem fontos, csak az, hogy szépen dolgozzon. "


Pontosan ez a lényeg. Szerintem nem lehet éles ellentét a jelentése között, amit számomra jelentene, meg az azt megcsináló személye között. Nekem ez igenis számít. Igenis

emlékeztet arra, aki csinálta, ezért a számomra történő jelentése és a személy egymással összhangban kell, hogy legyen. Szerintem akármilyen kézügyességgel csinál is pusztán pénzkereső munkának tekintve, saját érzelmeitől elvonatkoztatva egy szélsőjobbos tetováló , akinek a saját tetoválása a hátán egy nagy felirat, hogy "Utálom a cigányokat!" egy "Együtt a rasszizmus ellen!" feliratot, és stilizált cigány zászlót, valamint a nemzetközi cigány himnusz kottáját egy cigány vendégnek, szerintem elég abszurd lesz az egész. Én legalábbis ha cigány lennék, nem csináltatnék ilyen tetkót egy nácinál, még akkor sem, ha tényleg profin, és fapofával megcsinálja, sőt még csak be sem szólna nekem, vagy akár még normális stílusban is szólna hozzám. Egész egyszerűen abszurd lenne. Számomra az a tetkó végső soron az életpártiságomat jelképezné, innentől kezdve abszurd lenne, ha arra emlékeztetne, hogy egy olyan ember csinálta, aki kifejezetten nem ért egyet azzal, amit jelképez. Nem. Emlékeztessen arra, hogy volt egy ember, aki egyetértett az elveimmel, és szívesen, valóban szívből, szeretettel, csinálta azt a jelképet , amit csinált, mert maga is szívéből úgy érezte, hogy helyes dolog, amit jelképez.

Nem akarom a testemen viselni valakinek a pusztán üzleti okból, pár tízezer forintért elkövetett hazugságát.

2012. okt. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!