Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hasonló árnyalatú rúzst ajánlani?

Hasonló árnyalatú rúzst ajánlani?

Figyelt kérdés

Ilyesmi lilás-bordós színűt keresek, lehetőleg drogáriás márkák kínálatából. Tudom, hogy ez Essence, de már nincs, szeptemberi kiadás volt, vége, és amúgy is csak Müllerekben van/volt, amiért nem szeretnék 80 km-t utazni. Köszi!

[link]


2012. okt. 4. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Drogériásat nem tudok,de az Avon-ban szinte pontosan ugyanilyen szájfény volt.Talán egy árnyalattal sötétebb. Glazewear metallic-chrome amethyst. Talán tudsz rendelni neten keresztül, így nem kell rohangálni érte.

De ez nem szájfény? Legalábbis annak nézem.

2012. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, utána nézek! És tudsz valamit arról a szájfényről mondani? Mennyire tartós, pigmentált?

Amúgy nem, ez rúzs, csak nagyon krémes, illetve átlátszó szájfény van rajta, ha biztosan jól értelmeztem.

2012. okt. 4. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát,nem vagyok egy nap sminkszakértő szóval nem tudom mi az pigmentált. Tartósnak max annyi hogy kb. 2 órán át bírja csak. De gondolom ha mész valahova akkor viszel magaddal, szóval tudod frissíteni is. :)

(1. válaszoló voltam)

2012. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez melyik kollekcioba volt?? Essencenek lett volna ennyire jol pigmentalt ruzsa???? Melyik???

Plane szeptemberbe ilyen szin? Oke, hogy jon az osz, tel...de sztem ez meg korai..:D

meg tudnad mutatni kepen a termeket?:)

2012. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Wild Craft, bal oldali :) De csak szeptemberben és csak Müllerben :/

2012. okt. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!