Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb az oriflame vagy...

Melyik jobb az oriflame vagy avon? Szerintem az oriflamenek is vannak jó termékei csak az nem olyan felkapott.

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretem jobban az avont, mert olcsóbb. Am' minőségre sztem kb ugyanolyan. Használok mind2ből dolgokat, hasonló minőséget tapasztalok.
2012. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összképet nézve az Oriflame szerintem jobb.


Viszont már egyiktől sem szeretek olyat rendelni, aminél fontos az összetétel. pl. arckrém vagy alapozó, mert ezt előre nem tudom megnézni és mikor megkapom akkor látom, hogy egy rakás sz@r.


Azt tudom, hogy az AVON samponok "hulladékok" már elnézést, és krémjeik is csak ásványi olajból állnak. Utóbbit sajnos az Oriflame-re is el lehet mondani. A sminkjeikkel nincsen bajom. A parfümök sem rosszak, de nem túl tartósak.

2012. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én avonpárti vagyok.Szeretem a tusfürdőket,dezodorokat,parfümöket,testápolókat meg a lábápoló cuccaikat.Viszont a samponjai meg hajfestékei annyira nem jönnek be.
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én régebben Avonos voltam de mióta Nővérem Oriflemezik, átálltam én is :) És lehet kicsit tényleg drágább az Oriflame, de a minősége is 100x jobb, rengeteg terméke van, az Avonban mindig ugyanazok vannak a katalógusban, az Oriflame változatosabb, tartósabb, hatékonyabb, egyszóval Szuperebb!
2012. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nánai-Hutton Alexand ***** válasza:
Hello, én régebben mindkettő voltam, de több okból (minőség, pénzkereseti lehetőség) ma már másfél éve csakis Oriflames vagyok. A felkapottan mit értesz?íAzt hogy az Oriflame egyáltalán vagy nagyon ritkán reklámozza termékeit a TV-ben? Mert amúgy 35 millió katalógus jut el a szépségtanácsadókhoz minden 3 héten világszerte.Ők az igazi reklám :) A sok TV reklám milliókat meg inkább a szépségtanácsadókhoz juttatják el.
2012. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Érdeklődsz az Avon/Oriflame termékei iránt? Szeretnéd kipróbálni magad?

Jövedelem kiegészítést szeretnél, vagy csak olcsóbban vásárolnál? Ha szereted vagy szeretnéd megismerni az Avon termékeit, olcsóbban szeretnél hozzájuk jutni és esetleg egy kis mellékjövedelem is jól jönne, jelentkezz nálam!


Avon/Oriflame Tanácsadó/koordinátor lévén rendelés leadásával, és érdeklődők beléptetésével foglalkozom.


Budapesten a Kelenföldi városközpont környékén dolgozom, de bárhova bárkinek vállalok kiszállítást, amennyiben személyesen nem megoldható.


Segítek szívesen, akár rendelni szeretnél, akár belépni, mert úgy olcsóbban juthatsz a termékhez.


Remek karácsonyi akciók, illetve internetes ajánlatok vannak pillanatnyilag!

Keress meg, ha felkeltette valami az érdeklődésed.

2012. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!