Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orifalme termékektől hogy...

Orifalme termékektől hogy lehet megszabadulni? Örököltem egy csomót, mit csináljak vele? Baj ha áron alul adom el? Van erre valami jogszabály, hogy nem lehet?

Figyelt kérdés
Minden dobozban benne van, hogy akitől örököltem mennyiért vette. Ha azon a papíron szereplő árért adom el megüthetem a bokámat?

2012. szept. 30. 13:33
 1/2 kalmj ***** válasza:
Ez jó kérdés. Ha beszerzési ár alatt adod el, az inkább probléma. Itt a gond az, ha egy ügyöküktől kereskedelmi mennyiséget örököltél. Inkább vedd fel a céggel (egy ügynökükkel) a kapcsolatot. Jogod van-e árulni, átveszi-e tőled valaki, hogyan adózol? Nemtudom.
2012. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el :D (zárójel, mindjárt itt a szülinapom:D :D :D)
2012. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!