Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon szempillaspirálokról mi...

Avon szempillaspirálokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Superextend Extreme , SuperSHOCK , SuperDrama.Ezek közül 2-őt szeretnék vásárolni,ám nem tudom,hogy melyiket vegyem meg. Superextendről azt hallottam,hogy a keféje nagyon szúr.SuperSHOCK-ról azt hallottam,hogy hosszú keféjei vannak.SuperDrama csak a kinézetével fogott meg.Nagyon jó lenne egy minta,aminek alapján eltudnám dönteni,hogy mellik 2-őt válasszam.Nagy kefék egy picit előnyben vannak,de az 1-2 mm-es kefével is nagyon szép,hosszú szempillákat tudok csinálni.Melyiknek a szine a "legfeketébb"?Illetve ennek a háromnak milyen hosszú pontosabban a keféje?Mellik csinál dúsabb szempillákat?Melyik tartósabb?

Előre is köszönöm a segitségeteket,és a véleményeteket. :)


2012. szept. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem SuperCurl és SuperDrama van. Mindkettőt imádom. Volt több avonosom és mindegyik jó volt :) Viszont a colortrend sz*r. :) A superdrama elég fekete, rózsaszín kis lapokból van a keféje, ami lefelé állnak, így dús és hosszú hatást kelt.( A supercurl pedig nagyon dússá tesz.) Superdramat mindenképp vegyél!:))
2012. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a felsoroltak közül mind megvan, így elmondom a véleményem róluk:

-Superextend Extreme: nem vagyok vele megelégedve, bár tény, hogy hosszú szempillát csinál (nekem nagyon rövid és ritka). Dúsítani egyáltalán nem dúsít, nekem összeragad tőle a szempillám, sok festéket vesz fel, hiába lehúzogatom a szélén. Persze a csomagolás szép, és végül is szép fekete a szempillám és hosszú, de többet ilyet köszönöm nm rendelek.

-SuperShock Max: legalábbis nekem a max változata van. Egyszerűen imádom. Csodálatosan dúsítja az én ritka szempillám. Ez az eddigi legjobb dúsító szempillaspirálom. Tény, hogy úgymond vastag a kefe része, de nagyon jó. Tartós, intenzív fekete, nem csomósodik. Ezt ha elfogy (nagyon tartós, sokáig elég) újrarendelem. Ezt ajánlom.

-SuperDrama: az avonos szempillaspirálok közül véleményem szerint a legjobb!! Dúsít, hosszabbít! Nem ragad, nem vesz fel sok festéket, a keféje nagyon jó. Nagyon fekete, nekem sminklemosóval is alig jön le:) Ez a kedvenc. A csomagolása is nagyon jó.

Szóval összegezve ha kettőt szeretnél venni ezek közül, akkor én a SuperDramat és a SuperShock-ot ajánlanám!:):)

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2012. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Az 1.amit megrendeltem,az a SuperShock. 2. szempillaspirál pedig a Drama. :) Igazából a Drama kicsit közelebb állt hozzám,mint a Superextend.Végül reggel a barátnőm mondta,hogy a Drama nagyon jó szempillaspirál,az ő nővére is ezt ajánlotta.Úgy hogy leadtam neki a rendelést,és türelmesen várom,hogy megérkezzen,és kipróbálhassam. :)
2012. szept. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!