Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szem, barna haj, smink...

Barna szem, barna haj, smink ötletek?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van és a szeme is barna, kicsit hosszúkás az arcom, és nem tudom, hogy milyen smink állna jól. Közeleg a szalagavatóm és szeretnék valami szép sminket!

2012. szept. 26. 11:37
 1/5 A kérdező kommentje:
* szemem
2012. szept. 26. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a kedvenc barna szem sminkem,hogy fölül arany, barnás, alul lila. ez állítólag kiemeli a barna szemet.


https://www.youtube.com/watch?v=r0rmrbTb7fU

2012. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alapozó, kis pirosító, szemhéjad legyen valami világosabb színű, pl világosbarna, meg szerintem ha kihúzod a szempillád vonalát, az is jól állna.

szád is kifestheted valami egzotikus színnel.

De mindenkinek azt kell kiemelni a sminkkel, ami szép. Ezt csak te tudhatod mivel én nem látlak.

2012. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem szoktam túlzásba vinni a sminket, de most kedvet kaptam a sminkeléshez! :)
2012. szept. 26. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

arany és a bézses színek nagyon jól mutatnak. De pl ha kicsit extrémebb akar lenni egy lila smink is szép a barna szemen.


ui : nekem is barna a szemem, én bézs,arany, világosbarna,sötétbarna, ezüst, fekete ilyen színeket használok. :)

2012. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!