Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezeknek a rendelése hogy megy?

Ezeknek a rendelése hogy megy?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam melyik témába való igazán.De mivel divatról van szó gondolom egyrészt ide is.

ebay-ről ha ezeket a termékeket rendelném akkor mennyi lenne a vám? És mitől függ a vám ára?

Az is elég ha elmondjátok hogyan tudom én kiszámolni hogy mennyi.Tapasztalatok is érdekelnek.Köszönöm előre is!


[link]


[link]


[link]


2012. szept. 23. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Vámot 21 $ érték felett kell fizetni és csak az EU-n kívülről érkező dolgokra.A vám 5%, ha jól tudom, meg kell még áfát fizetni rá, ami 27%.

Ja, és nem minden beérkező szállítmányt vizsgálnak át, csak szúrópróba szerűen megy az ellenőrzés.Tehát ha szerencséd van, nem biztos, hogy kell a fentieket fizetni.

Van olyan ismerősöm, akinek a cuccát 3/3-szor megfogták, de volt olyan is, akinek 11/1-szer.

2012. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vám nincs ilyen olcsó termékeknél.
2012. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha tényleg nincs vám akkor az nagyon jó :)

Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!