Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik oldalra "kell" a...

Melyik oldalra "kell" a fiúknak a szemöldökpiercinget rakni?

Figyelt kérdés

mintha olvastam volna valahol, hogy nem mindegy hogy melyik oldalon van.

jobb vagy bal oldalra? és mennyire fáj?


16F


2009. aug. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Hali!


Én úgy tudom, hogy az a gyakoribb, hogy fiúk is-lányok is egyaránt a jobb oldali szemöldökbe csináltatnak piercinget, bár szerintem teljesen mind1. :)

Arról viszont fogalmam sincs, hogy fáj-e, nekem momentán nincs piercingem és nem is kérek belőle, köszönöm :)


Azért hajrá, annyira szerintem nem fájhat, hiszen hamar berakják. :)


L/16

2009. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok köszi a tanácsot
2009. aug. 1. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A jobb oldalra szokták.Az egyik fiú ismerősömnek is ott van,de azt nem tudom hogy mennyire fáj.
2009. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Jaj, ne már, mi az hogy melyik oldalra kell rakni?

Oda rakod, ahova akarod, nincs jelentése, hogy ha bal oldalra rakod, akkor meleg vagy, vagy ilyesmi...


Nekem bal oldalt van, és alig fájt, azt nem is érezni, amikor lyukat szúrnak, csak az csíp, amikor behelyezik a fémet.


F/21

2009. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Régebben úgy tartották,h a férfiak az ékszereket csak a bal oldalon viselik...ebből következett, h a melegek a jobb oldalra tették, pl. a gyűrűt a hüvejkujjon...vagy a jobb szemöldökben a piercing. De ez mára már érvényét vesztette. Tényleg oda teszi, ahova akarja, nem jelent már semmit.
2009. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Vidd inkább a vasat leadni ne a feledbe rakasd fiam
2010. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!