Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Playboy Play It Sexy? Tini-,...

Playboy Play It Sexy? Tini-, tömeg- vagy nőies illat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

figyelj ezt neked kell eldöntened.

Én nem azt nézem egy parfümnél hogy hányan használják,vagy melyik korosztály, ha beleszeretek az illatába megveszem:) Többféle parfümöm van mindig általában 2-3.

Volt már playboy is,de dezodorba a kedvencem,nekem pl playboyból a play it lovely az illatom:) Szóval ne befolyásoljon más tényező!

2012. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek :) Te döntsd el milyen illat tetszik. Nekem is volt már playboyom :) És most a star nature candy floss-t használom. Állítólag ez is tucat illat. De nekem ez tetszik :)
2012. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat :) igazából azért kérdeztem meg, mert nekem is van, csak nagyon sok (tini)lányon éreztem. Nem akarok olyan illatot viselni, ami szembeszaglál velem az utcán. Amikor először használtam, kifinomultnak gondoltam, most, hogy millió csajon érzem, kavarognak a fejemben a gondolatok, hogy most a 3 közül melyik :S (illetve 2, mert nőiesnek, nőies)
2012. szept. 19. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok a parfümök, amik jó illatúak és jó áron vannak, azok mindig is tömeg illatok lesznek.

Azért, mert a többségnek nincs pénze arra, hogy a Douglasban a 18ezres parfümöt vegye meg.

A Playboy kellemes illatú és megfizethető. Így hát sokan megveszik...

Ha egyedit akarsz, akkor arra többet kell költened..

2012. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tini-tömeg. Kicsit olcsó beütése van. Olyasmi mint a férfiaknál az Axe. Nem egy Bvlgari meg egy Gaultier, de illatozik.
2012. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!