Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az igaz, hogy a szájkarika...

Az igaz, hogy a szájkarika piercingtől az adott helyen besárgulnak, majd elrohadnak a fogak? Ha igen, miért történik ez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 00:02
 1/8 MókusBogár válasza:

Szia. Nekem az ajkam bal alsó részén van piercingem 5 éve! A piercingem pont a fogam előtt helyezkedik el tehát hozzá ér. ha megnyomom kívülről oda nyomódik a fogamhoz pont!

Kifejezetten szépek a fogaim, ( mindig megdicsérik )egy fogam sem volt még lyukas szóval sosem volt még fogtömésem. Semmilyen változást nem vettem eddig észre, se sárgulást, rohadást meg végképp nem! Üdv. egy 20 éves lány

2012. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2012. szept. 19. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 4 évig volt piercingem, ezalatt lehúzta az ínyt a fogamról és az mozogni kezdett. Utána kivettem, most az a két fogam közt lyukad ahol a piercing hozzáért mindig. Szerintem nem véletlen. Aztán ott van haverom aki meg ivás közben a pohárral ütötte meg a piercingét és emiatt tört le a fogából egy darab.
2012. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lekoptethatja a zománcot, ha sokszor hozzájuk ér
2012. szept. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szépfogú MókusBogárka, mi a fenének kell a karika a szádba? Ha tényleg szépek (lennének)a fogaid (tegyél fel egy képet), a malac orrába való karika csak elvonja a figyelmet róluk, ráadásul mint szájban lévő idegentest, előbb-utóbb lesz ebből probléma.
2012. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nem ért hozzá soha a piercing a fogamhoz, karika volt benne, az ínyem se sértette, az égvilágon semmi bajom nem lett tőle.
2012. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szilikon talpas ékszert kell hordani az nem báántja a zománcot és az ínyt sem

Karikával meg nem szabad játszani, pont elég neki annyi mozgás amikor eszel iszol, ásítasz, beszélsz

20/F

2012. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. szept. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!