Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A B. U. parfümök jók?

A B. U. parfümök jók?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik a legjobb?
2012. szept. 16. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem használtam, de azt mondják a barátnőim, hogy nagyon jó.
2012. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket. :)
2012. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát egy parfümről ezt hogy mondjuk meg neked? Nem tudhatjuk,hogy neked milyen az ízlésed, milyen az egyéniséged, alkalomra, vagy hétköznapra érted. Számodra milyen egy jó parfüm? Én szeretem az egyik illatot, az nekem jó, de szerintem egy csomó embernek meg nem.
2012. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam annyira nem jött be, de még a parfüm hagyján a dezodorja nagyon rossz, tiszta kiütés lettem tőle.
2012. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerem a parfümök illatait, de kettőről van konkrét véleményem.

A Rockmantic elnevezésű, ezüstmetál alapon rózsaszín díszítésű parfüm nagyon bejött, édes illata van, de mégsem orrfacsaró.

A Hippy szerintem borzalmas, nekem az nagyon b*sztatja az orromat, nekem túl édes, nem tetszik.

Ez csak az én véleményem. :)

2012. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont a hippyt szeretem, nekem a másik túl édes. Na pont ezért nem lehet megmondani, hogy melyik jó, melyik nem.
2012. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, el tudom dönteni én is, hogy nekem melyik tetszik, de én most mások véleményére voltam kíváncsi.
2012. szept. 17. 14:09
 8/8 anonim válasza:
Én használom hétköznapra a Rockmantikot, a többit még nem próbáltam. Én nagyon szeretem, kitart egész nap, a dezodorját is használom, azt is szeretem mert elég tartós.
2012. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!