Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, miért jó ez nektek?

Lányok, miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés
Lefotózzátok magatokat apuci/anyuci pénzéből vett iPhoneal, csücsörítetek a képen mint egy csimpánz, oda írjátok hogy "jaj de csúnya vagyok" és elvárjátok, hogy nyalják a talpatokat a bolond barátnők.
2012. szept. 15. 10:09
 1/8 anonim válasza:
100%
"kamu haj, kamu mell, kamu a csaj, és ők keresik az igazi férfit." ezzel a mondattal szerintem elmondtam mindent. :)
2012. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem őket, de lehet, hogy csak ódivatúak vagyunk. :S

Egyébként lány vagyok. :D

2012. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak a természetesen szép lányok tetszenek.. Nem az ilyen agyonsminkelt, drága telefonnal villogó majmok.
2012. szept. 15. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván sok lány csinálja ezt..de tisztelet a kivételnek..pl.nekem sincs drága telefonom nem csücsörítek a tükörnél pózolva..szoktam sminkelni magamat..de attól még egész normális embernek tartom magamat :)

Nem szabad általánosítani :)

2012. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pont azért, mert tinédzserként "megtehetnek" ezt meg azt, nem számít, hogy anyu és apu, rosszabb esetben pedig csak az egyik szülő gürizik.. hallottam már olyat is, hogy az apa hitelt vett fel azért, hogy a gyereknek legyen i-Cucca.

amúgy meg: gazdagnak akarnak látszani. azt akarják, hogy növeljék az önbizalmukat, de tudják azt, hogy szépek, de még jobban rátesznek egy lapáttal és még nagyképűbbek lesznek. valószínűleg még irigyeket is akarnak szerezni, hogy "tessék, engem többen irigyelnek, mint téged, de nekem azért vannak barátaim" (amúgy a barátnők dolga az (is :D), hogy dicsérjék a barátnőjüket, hiszen ez egy alap dolog, még a normális gondolkodásúaknál is ez megy /mert szeretik egymást/. Csak ők azért megmondják az igazat /hogy pl mi áll jól, nem vagy éppen passzos formában ma, stb./, nem úgy, mint ezeknél...)

2012. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit cáfolnám, nem hinném, hogy mindig megmondják az igazat.
2012. szept. 15. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jó. Vagyis nem lenne jó, de már amúgy is kinőttem ebből a korból. És iphone-om sincs, csak egy gagyi Samsung, amit viszont magamnak vettem; nem csücsörítek, és egyáltalán nem adok címet a képeimnek.

Az általad leírt "jelenséget" érdekesnek tartom, inkább vicces-szánalmas, mintsem szexi (aminek nyilvánvalóan ők szánják).

2012. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek, egyszerre nevetséges, és szánalmas is.. Nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek ezeken.
2012. szept. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!