Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok női parfümöket,...

MadameViciouse kérdése:

Mondanátok női parfümöket, amik édesek és reggeltől estig kitart az illatuk?

Figyelt kérdés

Olyat mint pl a Pink Sugar.Kissé túlzás ez az illat nekem,de az édes,gyümölcsös,vaníliás illatokat szeretem.

Azért használtam anno a fent említett parfümöt,mert nagyon tartós és ha reggel fújok kettőt este még érzem magamon.Más ilyen illatot nem ismerek:/


2012. szept. 13. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia:) én ilyet rendeltem AVON katalógusból 2000 forintért és nagyon jó az illata egész nap kitart:)

[link]

2012. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

B.U Free Spirit. Kellemesen édes,nőies parfüm 50 ml-es kiszerelése,roppant kedvező 3000 ft-os áron kapható a rossmann-ban.

Szagold meg,ha tetszik nem fogsz csalódni! Én 2x szoktam befújni magam vele egy nap,de hát az ember magán megszokja az illatokat nem érzi egy idő után,mások dícsérik.

2012. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
AVON-> Slip Into Daring
2012. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Katy Perry parfümje naaaagyon jó :) Eddig mindenkinek tetszett. Nagy lila macskás üvegbe van.
2012. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2012. szept. 14. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

nina ricci: nina vagy Nina Elixír. édes cukros almás illata van:))

[link]

2012. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!