Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jo sminklemoso az Oriflame...

Jo sminklemoso az Oriflame Beauty All-over Make-up Remover?

Figyelt kérdés

#smink #Oriflame #sminlemoso
2012. szept. 7. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden jó ami Oriflame! :)
2012. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, nekem az egyik sminklemosó termék sem jött be, így évek óta popsitörlőt használok! Tökéletesen leszedi az összes sminket, és nincs benne semmi hülye vegyszer, csak olyanok, amit még a baba bőre is kibír! Persze nem a tescosat használom, hanem drágábbat, de tényleg nagyon jó!
2012. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de lehet kipróbálom. :)
2012. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi,nekem is rengeteg oriflames cuccom van,nagyon jok!de ezt meg nem probaltam.A babapopsitorlo nem is rossz!?
2012. szept. 7. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, több bnőmnek is mondtam, h én ezt használom, páran át is szoktak rá :) nem mindenki van érte odáig, nem tudom miért, de én nagyon szeretem, már ilyen 100db-os kiszereléssel vettem :) ok, napi 1et használok, de visszazárható, és eláll sokáig :) Na meg az ecseteket, sminkcuccokat is van, h ilyennel törlöm át, mert néha csupa 'sminkpor' lesz mindenem...
2012. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) es mekkora?
2012. szept. 7. 15:31
 7/8 A kérdező kommentje:
haat ma belevagtam es megrendeltem!nagyon varom hogy megjojjon,majd irok rolla
2012. szept. 13. 16:02
 8/8 A kérdező kommentje:
ma kaptam meg:) ki is probaltam,nagyon jo!megeri az arat!orulok hogy megvettem!:)):*
2012. szept. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!