Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rövid hajhoz és kerek archoz...

Rövid hajhoz és kerek archoz milyen fülbevalók illenek?

Figyelt kérdés

18 lány vagyok, és idáig mindig arany ékszereket viseltem. Jelenleg ehhez hasonló hajam van: [link] , csak fekete. Most ugyancsak egy karika fülbevalóm van, ilyen: [link] első részén egy kis csokorral)

Mivel rövidre vágattam a hajam, szeretnék kicsit nőiesebben öltözködni, másképp eléggé sportos cuccaim vannak.

Így rövid hajhoz menne az ilyen hosszú tollas fülcsik?:

[link]

[link]

[link]

Szemüvegem is van ha számít valamit. Persze csak útmutatót kérek, sajnos nem vagyok otthon a "fülbevaló" témában, nem tudom melyik áll jól.

Köszönöm!


2012. szept. 6. 23:56
 1/5 anonim válasza:

sztem fekete hajadhoz a második kék tollas fülcsi

tegyél fel képet magadról

2012. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól menne hozzá a kék!
2012. szept. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze nem pontosan ezekre gondoltam, hanem ezekhez hasonlókra. Amilyen színeket inkább hordok az: kék, piros- fekete, fehér. Ezeket kombinálom legtöbbször.
2012. szept. 7. 02:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a hosszú fülbevalók (bármilyen fazon) jól mutatnak rövid hajhoz. Igazából csak azzal érvényesülnek, hosszú hajban "elvesznek".
2012. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És s feltűnőbb fülbevalókhoz nem szoktak nyakláncot hordani, nem? Keresgélek képek közt, és azt látom, hogy ha a fülbevaló kis méretű, egyszerű akkor inkább a nyaklánc feltűnőbb.
2012. szept. 7. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!