Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mit csinál a...

Szerintetek mit csinál a hajával (videó)?

Figyelt kérdés
02:29 nél mit ken a hajára? http://www.youtube.com/watch?v=j_a_e-3HruM&feature=g-wl és 03:39 nél mit csinál a fésűvel?

2012. szept. 6. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:

0:29 Powder Miss Sporty - So Matte

03:39 tupír


(ez a fiú mondhatni többet foglalkozik a a hajával mint én, pedig lány vagyok...)

2012. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mmano88 ***** válasza:

Majdnem 11perces a videó és fel van gyorsítva! :O Ennyi idő alatt a reggelimet is megeszem és elkészülök nő létemre..na mindegy.


Azt nem tudom mit ken a hajára, de a fésűvel tupíroz. Visszafele huzigálod a fésűt a hajadon (tincsenként) és így nem lapul majd a fejedre.

2012. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy száraz sampont vagy tőemelő port rak a hajára, h dúsabbnak tűnjön és nem lapuljon. (gondolom ezért is tupírozza)
2012. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mit ken a hajár, de ez csaj vagy fiú?
2012. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert meg akarom csinálni. Köszönöm a válaszokat. És igen ez fiú -.-"
2012. szept. 6. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit csinál a hajával,de mindenesetre nagyon bejön a srác *-* ♥
2012. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Időközben rájöttem hogy a leírsában ottvan hogy mit használ >< Holnap megcsinálom :D


16/f

2012. szept. 6. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akarok kötekedni,de ez a srác nagyon nem helyes csak a haja jó de ,,,fu nekem nagyon fura csunyácska, ez kinek jön be? 16L
2012. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én kissé más vagyok. Arcilag. >< De haj a lényeg :D
2012. szept. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!