Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Koponyás gyürü. Tetszik?...

Koponyás gyürü. Tetszik? Hordanád? Miért?

Figyelt kérdés

Kort is írj.

15/L


2012. szept. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem baromi nagy és jól néz ki akkor hordanám. Miért ne? Megy a stílusomhoz is.

25L

2012. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok általában túl nagyok hogy jól mutassanak egy lányon, ezért pasiknak könnyebb szerintem, de mint motívummal nincs bajom, a stílusomhoz oké lenne, de még sosem találtam olyat ami ízléses is és tetszik is, na meg női vékony kézen jól mutatna. Szóval ha találnék olyat ami nem ilyen nagy bumszli, akkor hordanám, igen:)
2012. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem régen(még metalos korszakomban) olyan volt, hogy egy denevér ül egy koponyán. Végképp nem volt csicsás, kicsi, óezüst színben.

Szerettem, de már nincs meg.


18/L

2012. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretem a koponyás dolgokat, de nem kell túlzásba vinni. Ha nem túl nagy és csicsás akkor hordanám. Szeretem a kiegészítőket, főleg az egyszerűbb ruhákhoz, mert nagyon feldobják.
2012. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!