Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pattanásokkal kapcsolatos...

Pattanásokkal kapcsolatos kérdések (? )

Figyelt kérdés

Most serdülök, szóval kezdenek jönni a pattanások (13/L). Ti mit használtok ellene? ismertek olyan terméket, ami hatásos?

1.milyen arctisztítót ismertek, ami hatásos? egyáltalán módszerek? még nem drasztikus a bőröm, de nem akarom megvárni, amíg az lesz.

2. bőrradír? én most a garnier pure activet használom, és nem nagyon használ, de lehet, hogy csak én vagyok béna, szóval:

3. hogy kell a bőrradírt használni?

4. milyen alapozót/korrektort/bármit ajánlotok, hogy elfedjem a pattanásokat/pattanás utáni piros pöttyöket? de CSAK olyat mondjatok ami jó fajta, tehát nem tömíti el a bőrt, mert nagyon rosszakat hallottam róla! semmiképpen nem akarom tönkretenni a bőröm!

5., bár ez már nem a pattanásokkal kapcsolatban: milyen szempillaspirált ajánlotok? egyáltalán hogyan kell feltenni? már próbálkoztam vele, de elég siralmas lett, mert nem lett egyforma a két oldal, meg tiszta fekete lettem, ráadásul csomós lett az egész, olyan műnek látszott. szóval van olyan, ami jó?

Köszönöm!


2012. szept. 1. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

en egy 3 evvel idosebb vok..

szoval. tapasztalatbol mondom..

semmilyen kremeket meg kencefecet ne hasznalj !!

szolariumozz.. napoz.. mert leszaritsaaa..

erted ?? :OO

2012. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, ok... igazából hagyományos módon gondoltam, tudod, arctisztító cucc, bőrradír, meg ilyenek. egyébként, még 1 dolog, amit kifelejtettem. tudjátok, itt oldalt az orrhajlatban piros a bőr. lehet valamivel visszacsinálni bőrszínűvé?
2012. szept. 2. 01:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilcsi fekete szappan. Kicsit húzós az ára 35 ml 2000 ft körül van de egy évig elég nekem egy tubus. Nézz utána csodákra képes!
2012. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. szept. 2. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
bepanthen !!!!!!!
2012. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Oriflame-es szappanokat használok, jó az illatuk és segítenek is. Én is használtam fekete szappant, de nagyon csípte a szemem.
2013. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!