Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljak magamnak...

Hogyan csináljak magamnak valami jó sminket, ha egyszer nincs annyi mindenem hozzá, mint egy profi sminkesnek?

Figyelt kérdés
Meg elég béna is vagyok,meg azt sem tudom,hogy mi állna jól,meg a szemölddököm is nagyon gáz. Nagyon vastag,de nem tudom kiszedni,mert kb 5mm-enként van 1 szál. :S
2009. júl. 26. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A szemöldököt bízd kozmetikusra . Párszáz forintért kiszedi. Ha már ott vagy akor meg is kérdezheted tőle hogy mi állna neked a legjobban és melyik az a termék amit feltétlenül be kell szerezned.
2009. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia. ha akarod segítek csak ahhoz kéne képet küldened :) írj nekem privát levelet ha okés :)
2009. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is szívesen segítek neked:) ha szeretnéd írj priviben levelet.:)
2009. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tudsz valamennyire angolul, (de végülis akkor is látod hogy kell, ha nem, )akkor nézz youtube videókat! Nekem nagyon sokat segítettek. Van videó a szemöldökszedésről is, de nagyon sok sminktanács is van, olyan is van, ami bemutatja a legszükségesebb sminkeket! Ha kellenek linkek, akkor írok szivesen, de tényleg egyszerűen nagyon sokat lehet találni!
2009. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,vidiket találtam én is,hááát próbálkoztam egypárral... Viszont a segítségeteket elfogadnám,megírnátok privibe az msn címeteket? Úgy mégis csak egyszerűbb.
2009. júl. 26. 23:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Amire szükséged lehet: alapozó, spirál, háromszínű szemhéjpúder meg szájfény vagy rúzs, amelyiket jobban kedveled. Az alapozás sem nehéz, ha alapozóecsettel kened el, akkor szebb is lesz és takarékoskodhatsz az alapozóval. ( Alapozóból a Shiseido alapozót ajánlanám, mert nagyon szép, viszont nagyon drága. DE a Maxfactor is nagyon jó.)Én a szememet úgy szoktam, hogy először kifestem egy világosabb színnel, aztán egy kicsit sötétebbel a külső részt, és az egész fölé teszek egy harmadik színt ami megy az első kettőhöz. A szemöldököd és ez a "felső rész" közötti felületet pedig próbáld valami bőrszínűvel, vagy halvány rózsaszínnel. A spirált mindig utoljára rakd. A szádra ne tegyél sötét színt, ha a szemedet is sötéttel fested ki, mert úgy nagyon sok lesz. Viszont még egy tipp: ha azt szeretnéd, hogy a szájfény tartós legyen, előtte púderezd be a szádat vékonyan. A szemceruzát nem ajánlom, mert általában mindegyik kenődik, pláne ebben a melegben. Gyakorolni kell, és menni fog. Senki sem béna. :)
2009. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!