Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lánynak Kárpátiás vagy Nagy-Ma...

Lánynak Kárpátiás vagy Nagy-Magyarországos tetkó? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Inkább,mint a ma divatos kínai biszbasszok meg nonfiguratív sz@rságok.Azt sem tudják mit jelent,csak szerintük menő...
2012. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem mindkettő tök jó:) nekem is van mindkettő.:D 16/L
2012. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy van aki a Nagy-Magyarországos/Kárpátiás tetkót is csak azért varratja magára mert menő..

Nekem tulajdonképpen nem tetszik, meg hát így nehezen is talál munkát az illető, ha épp olyannak tanul tovább... A főnökök nem preferálják a tetoválásokat.

2012. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Kinövöd ezt a stílust és azt sem tudod majd hogy takargasd. Nem éri meg. Valamint egy olyan helyen ahol én lakok még egy lányt is megvernek azért mert ilyesmit hord magán. Gondolom nem akarsz célponttá válni.
2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lánynak, nőnek nem való. Én jobban szeretem a csajosabb tetkókat.

De ez csak az én véleményem, ha neked igazán tetszik, akkor csináltasd meg. A lényeg, hogy neked tetszen, és később se bánd meg. Más nem is számít.

2012. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,de sajnos összetűzésekbe is keveredhetsz miatta :S
2012. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
34%
szeretem az ilyen mintákat, de szerintem a tetkót hagyd meg másnak, inkább hordj medált, felvarrót, pólót, csak gondolj bele, hogy fog az a tetoválás kinézni 30 év múlva. brrr!
2012. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed illik hozzád, csináltasd meg. Nem az a lényeg, hogy lány vagy-e vagy nem. Ha érzed,ami a motívum sugall, akkor lényegtelen a nemed. Miért ne lehetne egy lány is hazaszerető?
2012. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Nem akarok semmit sem magamra tetováltatni, csak kíváncsi voltam, hogy vélekedtek erről :)
2012. szept. 5. 12:02
 10/10 anonim válasza:
0%
omg náczi!!! fusson mindenki amerre lát!!!!!!!!!!
2012. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!