Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon "durva" ha ezt a...

Nagyon "durva" ha ezt a kiegészítőt felveszem utcára? (kép)

Figyelt kérdés

Nagyon a szívemhez nőt ez kis "nyakörv", a stílusomhoz illik, azzal nincs gond, csak nem tudom nem túl extrém-e az utcára. Egyébként nem lenne benne semmi durva, meg attól még felveszem, de kíváncsi lennék a véleményeitekre! Szerintetek? Ha azt vesszük csak egy egyszerű szegecse nyaklánc, ami szorosabb, mint a megszokott. Itt a kép:


[link]


2012. aug. 22. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Oké,oké,oké.Állj.Szóval,azt mondod,illik a stílusodhoz.Akkor gondolom rocker vagy.Nem mindegy a rockereknek (akiket a társadalom úgy-ahogy,de elítél),hogy mit gondolnak róluk?Igen,az emberek meg fognak nézni,mert egy konzervatív 40-es nő nem pártolja az ilyeneket.De kit érdekel?Legyen egy kis önbizalmad és sz*rd le,mit gondolnak mások...
2012. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
semmi durva nincs benne
2012. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Á:D nagyon tetszik! Szerintem nyugodtam hordhatod nagyon jól néz ki, főleg ha ilyen a stílusod!:)
2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És igaza van az egyik válaszolónak, végül is nem érdekel, csak kíváncsi voltam. :)
2012. aug. 23. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!