Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A melegek hova szokták csinált...

A melegek hova szokták csináltatni a szemöldök piercinget? A jobb vagy a bal oldalra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ahol tetszik nekik.
2009. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem attól függ, hogy valaki meleg-e vagy sem.
2009. júl. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy egyáltalán csináltatnak?


Különben változó, ahová nekik tetszik. Nincs megszabva, hogy ez a "meleg oldal".

2009. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Régebben úgy tartották,h a férfiak az ékszereket csak a bal oldalon viselik...ebből következett, h a melegek a jobb oldalra tették, pl. a gyűrűt a hüvejkujjon...vagy a jobb szemöldökben a piercing. De ez mára már érvényét vesztette. Tényleg oda teszi, ahova akarja, nem jelent már semmit.
2009. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezeknek a dolgoknak ma már nincs túl sok jelentősége. Nekem pl a jobb szemöldökömben van, méghozzá azért, mert a bal fülemben van két piercing és ha ezt is a balba tetettem volna, akkor nagyon asszimetrikus lett volna az egész. Amúgy amikor csináltattam akkor nem gondolkodtam ilyenen, ha hetero lennék akkor sem tetettem volna a balba :)
2009. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!