Megfelelő smink?

Figyelt kérdés
sziasztok..:) 16 éves vagyok szeretem sminkelni magam ( persze csak szolidan), és cicásra akarom kihúzni a szemem (de nem pcsásra) , és vhogy sohasem találom el a megfelelő szöget.. nagy kék szemeim vannak.. + barna szempillaspirált hol lehet kapni? rossman? ja és olyan smink ami suliba hordható köszi^^
2012. aug. 21. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy mi a kérdés.

Cicást sminket csak gyakorlással tudsz megtanulni készíteni, gyakorolni kell sokat, aztán idővel ráérzel majd, hogyan csináld, hogy igazán szép legyen. Nem lehet meghatározni, hogy mekkora szögben legyen a szemhéjpúder, mindenkinál máshogy áll jól.

Barna szempillaspirált nagyon sok drogériában lehet kapni, dm-be, rossmanba szerintem tudid van.



Egyébként, ha a hétköznapokban is cicás sminket szeretnél, mindenképpen natúr színekben gondolkodj, pl. bézs, barna és annak árnyalatai, barackos árnyalatok, ez még suliba is elmegy.


Nekem a kedvenc hétköznapi sminkem jelenleg: korrektor az apróbb bőrhibákra, barna szemceruzával meghúzom a vonalat az alsó pillasor tövébe, majd picit elsatírozom, fekete szempillaspirállal kiemelem a szemem (alsó és felső pillasort is átfestem), végül egy kis szájfény. Ha valamivel fel akarom dobni a sminket, akkor még egy pici szolid pirosítót teszem az arccsontomra.


Szerintem valami ilyesmi, egyszerű smink neked is jó lenne a hétköznapokra. :)

17/L

2012. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod:) szemhéjfestéket / szemhéjpúdert nem használok, csak fekete vagy barna szemcerkát, a fekete szempillaspirál nem áll jól mer szőkés-barna hajam van és halvány szemöldököm(tudom hogy vkinek jól áll de nekem vhogy nem) :S
2012. aug. 21. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

és ne szemceruzát használj mert az egy idő után elkenődik!

2012. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi^^
2012. aug. 22. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!