Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudok műköröm hatást el...

Hogy tudok műköröm hatást el érni saját krömmel?

Figyelt kérdés
lila alappal akarom és ezüstel rá festeni de nincs ötletem hogy hogy csináljam

2012. aug. 18. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Essence zselé hatású fedőlakk. Kicsit sokáig szárad de a végeredményért megéri ( olyan 6 -7 perc alatt szárad meg )
2012. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem akarok fedő lakkot csak sima festékkel
2012. aug. 18. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is a saját körmöm van megcsinálva, kb fél centi az a rész, ami már le van nőve ( a vége) és én csak simán kifestem és kész. Messziről, a hosszúsága miatt olyan mint a műköröm, közelről látszik csak, hogy a sajátom. Nem olyan vastag tőle a körmöm, mint a zselés műkörömtől, de nekem nem is kell, hogy vastag legyen, mert brutál erős körmeim vannak. Mindenesetre aki látta, mindenki azt kérdezte, hogy mű vagy saját? és meg voltak rőkönyödve, hogy saját! :)))

2012. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én azon gondolkoztam a le nőt részét (rózsaszin része ) le festem lilára az elején meg a fhér részére ezüstel kis csít és kö hozzá
2012. aug. 18. 14:48
 5/5 anonim válasza:
Körömlakkal.... DDD Miután gondolom, nem tanultál műkörmözni, így csak ezt az anyagot tudod használni. Ebből van hagyományos, matt és tus változatban!
2012. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!