Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Repesztő lakkot hogy kell...

Repesztő lakkot hogy kell használni? Hogy festitek ki vele a körmöt?

Figyelt kérdés

Én felvittem alá egy rózsaszín alapot és arra kentem rá (ugyan úgy mint a rendes lakkot)...a végeredmény borzalom lett....Amúgy Moyra van....

Ti hogy csináljátok?

köszi!


2012. aug. 17. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért borzalom a végeredmény, mert a repesztős körömlakk maga is borzalom,nagyon igénytelenül néz ki szerintem!
2012. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert Moyra. Az valami aluljárós márka. Nekem H&M van (az se sokkal jobb), simán fel kell vinni és kész. Lehet nem minden lakkal mutat jól... Amúgy valamennyire egyetértek az elsővel is, én vettem mert néha poén, de a sima egyszínűre lakkozott köröm sokkal szebb.
2012. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked mi számít borzalomnak? [link]

Mert,ha valami ilyesmi az eredmény,akkor jól csináltad,egyszerűen így néz ki.De kipróbálhatnál másik márkát is,a Moyra tényleg nem a legjobb minőség.

2012. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg kell várni míg az alatta lévő réteg megszárad,és utána kell rákenni 1 rétegben a repedezős lakkot
2012. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy használom, hogy felviszem az alaplakkot, és utána a berepedezős lakkot nagyon vékony rétegben viszem fel. Már kitapasztaltam, hogyha vastagabb réteget viszek fel a körmeimre, alig repedezik be, és csúnya lesz a végeredmény. Tehát nem kell sok festéket felvinni. Nekem szép szokott lenni a végeredmény. :)

16/L

2012. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A moyrával semmi baj, meg kell várni, amíg tökéletesen megszárad al alapszín, és utána nagyon vékonyan kell felkenni a repedezőst. max 2 húzással, mert minél többetmacerálod, annál csúnyábban reped
2012. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy ne legyen egymáson két réteg repedezős, csak egyszer szabad ráhúzni a körömre vele.
2012. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!